Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na zakup, dostawę i montaż klimatyzacji

 

1. Zamawiający:

Gminny Dom Kultury w Cycowie

ul. Chełmska 4

21-070 Cyców

2. Przedmiot zamówienia:

Zakup, dostawa i montaż klimatyzacji w pomieszczeniu znajdującym się w budynku Gminnego Domu Kultury w Cycowie przy ul. Chełmskiej 4. Pomieszczenie mocno nasłonecznione usytuowane na poddaszu. Powierzchnia użytkowa ok. 30 m2.

3. Termin realizacji zamówienia:

Termin dostawy i montażu klimatyzacji nie może przekroczyć 14 dni od dnia podpisania umowy.

4. Warunki płatności:

Zamawiający dokona płatności Wykonawcy po odebraniu przedmiotu zamówienia na podstawie poprawnej pod względem formalnym i rachunkowym faktury:

Forma płatności: przelew;

Termin płatności: 30 dni.

5. Kryterium oceniania ofert:

Najkorzystniejsza oferta zostanie wybrana na podstawie wyłącznie kryterium cenowego, tj. cena brutto oferty za realizację całego przedmiotu zamówienia – 100%.

6. Termin i sposób składania ofert:

Oferta musi zawierać wypełniony formularz ofertowy – załącznik nr 1, zawierający wskazanie oferowanych urządzeń oraz cenę całkowitą brutto oferty za realizację zamówienia.

Ofertę można złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 lipca 2019 r. do godz. 14.00 na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

7. Kontakt:

tel. 825677620, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

8. Uwagi / Informacje uzupełniające

W celu przygotowania rzetelnej oferty zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej obiektu.

Wykonawców zainteresowanych przeprowadzeniem wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-16.00.

Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi oferty w mysl art. 66 Kodeksu cywilnego, nie jest aukcją ani przetargiem w rozumieniu art. 701 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Gminny Dom Kultury w Cycowie zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert.

 

formularz